Firmamız İstanbul’da yapı malzemeleri ve gergi tavan sektöründe faaliyet göstermektedir.
Mekanlara estetik ve şıklık kazandıran,aynı zamanda fonksiyonel olan barisol işi ile ilgili gerekli tüm çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile Gergi Tavan üretimine uygun hale getirmiştir.
Geçen zaman zarfında müşterilerinin ,tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak gergi tavan sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Yüksek kalitedeki germe tavan malzemesini bayilerinden gelen projeye göre şekillendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
Gergi tavan sistemleri ile tüm yaşam alanlarınızda muhteşem tasarımları oluşturmak artık çok kolay. Hem tavan tasarımlarında hem de duvar tasarımlarında kullanabileceğiniz germe tavan kumaşlarımız ile harika dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Gergi tavan masura imalatı ,ve masura imalatlarında 5milimden 100 milimçalınta üretimimiz mevcuttur. özel imalatiin lütfen bizi arayınız.

MİSYONUMUZ;
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif, estetik, görsel ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak, Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

VİZYONUMUZ;
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede (gergi tavan sistemi) felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.
İLKELERİMİZ;

Güvenilir ve sürekli hizmet,
Çözüm odaklı çalışmak,
Araştırmalarımızı ve iş gelişimini ön planda tutmak,
Gergi Tavan Sistemi tasarımında özgün ve yenilikçi çözümler üretmek,
Günceli yakalayarak rekabetçi, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak,
Firma içi ve sektörel eğitimin sürekli yapılmasını sağlamak,
Satış ve montaj sonrası müşteri desteği vermek.

Kalitenin adresi...